חברת ניהול מגדלים

בשונה מימים עברו, בהם ועד הבית היה אחראי על ניהול הבניין, כיום יותר ויותר אנשים מבינים כי בכדי לתחזק את המבנה בצורה מקצוענית ואיכותית יש לפנות אל גורם ניהולי חיצוני כמו חברת ניהול מגדלים לניהול ותחזוקה של הבניין.

ניהול מגדלים

מהם שירותי ניהול מגדלים?

שירותי ניהול מגדלים הינם רחבים ביותר וכוללים בין היתר:

  • שירותי תחזוקה – חברת הניהול אחראית על כל מעטפת צרכי התחזוקה של המבנה, החל ממערכות כיבוי האש, מעליות ומערכת מיזוג האוויר  ועד לתחזוקה שוטפת של מתקני המבנה כגון בריכה, חדר כושר לובי וכדומה. כמו כן, תטפל בתיקון תקלות במבנה כגון תקלות אינסטלציה, חשמל וגז.
  • גינון – החזקת גינה שוטפת על כל מה שכרוך בכך. גיזומים, שתילות, הדברות תקופתיות השקיה וכו'.
  • ניקיון – ניקיון ברמה הגבוהה ביותר של כלל המבנה הכולל ניקיון רחבת הכניסה והלובי, המעליות, חלונות, חדרי המדרגות והמרחבים הציבוריים.
  • טיפול וניהול ועד בית– גביית תשלומים, ניהול חשבונות ועוד.

איזה סוגי מגדלים אתם מנהלים?

ניהול מגדלי מגורים

ניהול מגדלים הינו שירות כולל לתחזוקה וניהול מבנה המגורים החל מאיסוף תשלומי הדיירים ובירוקרטיה נדרשת ועד תחזוקה שוטפת של הבניין. כיום, במגדלי מגורים מותקנות מערכות חדשניות, כגון מערכות סולאריות, מיזוג אוויר וונטילציה, מעליות מהירות, מערכות כיבוי אש ועוד. חברת ניהול מגדלים מקצועית תדאג לתחזוקה שוטפת של כל האלמנטים במבנה, תיקון בעיות ותקלות שונות, טיפול איכותי בגינת המבנה וכמו כן תדאג לשמור על האזורים המשותפים במבנה נקיים ונעימים.

ניהול מגדלי יוקרהניהול מגדלי יוקרה הינו שירות אקסקלוסיבי המעניק לדיירים שקט נפשי, איכות חיים גבוהה ושירות איכותי.
ניהול מגדלי יוקרה מעניק שירות מקיף יותר לכל צרכיי הדיירים – תחזוקה מקיפה ומורחבת של כלל הבניין, הגינה, הבריכה והשטחים הציבוריים, שמירה ואבטחה, שירותי ניהול ולמעשה עומדים לשירות הדיירים בכל עת.   
חברת ניהול מגדלים

מהם היתרונות של חברת ניהול מגדלים?

ניהול ותחזוקה של מגדלי מגורים הינה משימה הדורשת מקצועיות, תשומת לב ומתן שירות לפרמטרים רבים הקשורים לבניין.

ניהול מגדלים כולל טיפול במגוון רחב של פרמטרים שונים החל משירותי ניקיון, גינון ותחזוקה ועד לתקשורת עם הדיירים, תיקון תקלות וביצוע ביקורות של אנשי מקצוע.

יש נזילה בצנרת הבניין? התאורה בחדר המדרגות לא עובדת? הגינה זקוקה לגיזום וניקיון? בדיוק לשם כך חברת ניהול מגדלים מספקת שירות כולל ובכך פותרת לבעל המבנה\לדיירים התעסקות בלתי פוסקת אל מול אנשי מקצוע שונים.

קלינטון ניהול ואחזקות

קלינטון היא חברת ניהול ואחזקה מקצועית ומומלצת ביותר המעניקה מעטפת מלאה לכל צרכי המבנה תוך התאמה לתשתיות, המתקנים וצרכי הדיירים.

הצוות של קלינטון נמצא בזמינות מרבית ללקוחות ויספק לכם מענה מהיר, איכותי ומקצועי לכל בקשה או תקלה. עם שירותי הניהול של קלינטון תיהנו מבניין נקי, מתוחזק ונעים ותוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

איך אתם מטפלים במערכות במגדלים?

חברתנו מוקפת באנשי שירות מכל התחומים מערכות מים, מערכות מכבי אש, גנרטורים, מערכות אוורור ומערכות חשמל מתקדמות.

אתם נותנים שירותים כגון שמירה?

כן, במגדלי מגורים חברתנו תספק שירותי כוח אדם מותאמים ללובי ולשטחים המשותפים

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
לקוחות ממליצים

דירוג ממוצע: / 5.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן