חברת ניהול ועד בית תל אביב

חברת ניהול ועד בית תל אביב

חברת ועד בית- הפתרון הכי טוב לבניין שלכם

תפקיד ועד הבית בבניין מתיש ושוחק. על הועד להיות אחראי לכל התחומים הציבוריים שבבניין. תחום זה גדול ומגוון וכולל אחריות על: ניקיון המרחב הציבורי, תחזוקת הלובי והמבואה, גינון (אם יש), תחזוקת המעליות, בטיחות המבנה עצמו ועוד.

לכן, לא פלא שאנשים רבים מעדיפים להתחמק מלהיות חלק מועד הבית, ופעמים רבות יוצא שהדיירים שנמצאים בוועד עושים את המינימום ההכרחי וגם אותו בחוסר חשק.

כדי למנוע מצב בו הבניין יוזנח, ניתן לשכור שירותי חברת ועד בית. מה זה אומר בכלל ולמה כדאי? אנחנו כאן בשביל לעזור לכם להחליט.

יתרונות חברת ועד בית

היתרונות של היעזרות בחברת ועד רבים מאוד, ביניהם:

  • מקצועיות. תפקיד החברה הוא לספק שירות בתחומים רבים שדיירים סטנדרטיים לא רגילים להתמודד איתם ביום יום, ולכן הם כנראה ידעו לתפעל פחות טוב מקרה של תקלה, התפוצצות צנרת או אפילו להתנהל מול עובדי ניקיון.
  • ניסיון. החברה מעסיקה אנשי מקצוע שמומחים בתחומם ואחראים לבצע את העבודות הנדרשות בבניינים שהחברה אחראית עליהם ולכן הם מיומנים בתפעול תקלות ובעיות.
  • רצון להוכיח. בשונה מדייר שאין לו שום מוטיבציה לנהל את הבניין באופן איכותי, לחברה יש אינטרס לדאוג לטיפול ותחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, אחרת הדיירים לא ימשיכו להיעזר בה.

איך בוחרים חברת ועד בית?

אם הבנתם למה כדאי להיעזר בחברת ניהול, כעת נעבור לשלב הבא- איך בוחרים אחת כזו.

  • חברת ניהול ועד בית תל אביב- לא כל חברה מספקת שירותי ועד בית בכל מקום. אם למשל אתם גרים בתל אביב, בדקו איזו חברה מציעה שירותי ניהול באזור זה.
  • צורך- יש שוני בצרכים בין בנייני מגורים סטנדרטיים או קטנים לבין מגדלי פאר למשל. בדקו האם החברה מסוגלת לענות על הצורך שלכם ולא כוללת במחיר גם שירותים שלא תוכלו להיעזר בהם

ועד בית חיצוני- מחיר

המחיר של חברת ניהול כנראה יהיה יותר גבוה מאשר העלות של דייר שעושה את העבודה בהתנדבות, אולם חשוב לזכור שיש תמורה מלאה ומקצועית למחיר.

בנוסף, יש להתחשב במשתנים השונים- למשל עלות של חברת ועד בית תל אביב כנראה תהיה יקרה יותר משל מקבילה מבאר שבע, בגלל יוקר המחיה בעיר.

קלינטון ניהול ואחזקות

חברת קלינטון ניהול ואחזקות היא חברה הציעה שירותי ועד בית חברת ניהול. החברה פועלת באזור המרכז ובעיקר בתל אביב, והיא מספקת שירות גם למגדלים וגם לבניינים קטנים.

צוות החברה מתמודד יום יום עם בעיות שעולות אצל הלקוחות והחברה מקפידה לשלוח פעם בשבוע לפחות אדם שיבדוק שתחזוקת הבניינים נעשית באופן הנכון וברמה גבוהה.

כך, לחברה אלפי לקוחות מרוצים שממשיכים להיעזר בשירותיה שנים רבות.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו באתר האינטרנט או חייגו 03-5503851, ותוכלו לסדר לכל דיירי הבניין שלכם ראש שקט בידיעה שהבניין מנוהל בידיים טובות.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן