ניהול ועד בית חיצוני

ניהול ועד בית חיצוני

חברת ניהול ועד בית חיצוני היא חברה המנהלת ועדי בתים לאנשים שאינם מסוגלים לנהל זאת בעצמם. החברה מורכבת מאנשים בעלי ניסיון בניהול הועד בבניינים משותפים ויודעים לשמור על תקינות הבניין על ידי ביצוע עבודות תחזוקה, טיפול בתיקונים והקפדה על התפעול השוטף.

מה התפקיד של ועד הבית?

תפקיד ועד הבית אינו דבר פשוט והוא כולל בתוכו מגוון רחב של היבטים, טיפולים והתעסקויות. אם יש בבניין אדם או שניים שמוכנים להשקיע את זמנם ואת האנרגיות לטובת הבניין והטיפול השוטף בו, אין לכם צורך בחברת ניהול ועד בית חיצוני (וסביר להניח שלא הייתם גולשים באתר).

אולם אנשים מסוג זה הולכים ומתמעטים עם הזמן וחברות הניהול תופסות את מקומם. ככל שהבניין חדיש יותר כך הטיפול בו מורכב יותר. ככל שהבניין גבוה כך גדל מספר המערכות המשמשות אותו.

חברה מקצועית תעניק לביתכם המשותף את כלל השירותים הנחוצים לבניין, החל מהחלפת נורות שרופות, טיפול באינטרקום ועד ניקיון הבניין על כל שטחיו הציבוריים.

הקושי שבניהול

כל מי שגר בבניין שקיימות בו דירות רבות, מכיר את ההתנהלות הקשה הקשורה בעולם הרחב של ניהול ועד בית או בשמו המוכר לנו 'וועד הבית'.

רוב הדיירים אינם מעוניינים להיות חלק מנציגות הדיירים ובטח לא להיות יו"ר הוועד, כיוון שזה תפקיד קשה ולעתים אף כפוי טובה, הכולל התמודדויות רבות הן עם הדיירים והן עם גורמי חוץ.

גם לאחר שכמה דיירים מסכימים להיות בוועד הבית, הם מתקשים לגבות את הכסף מכל הדיירים מסיבות שונות, הם אינם בקיאים בנושאים טכניים ולכן אין להם ידע איך לטפל בענייני התחזוקה השוטפים ולקבוע סדרי עדיפויות נכונים.

חברה חיצונית לניהול ועד בית – הפתרון המושלם!

הפתרון למצב זה הוא ניהול מקצועי של הבית המשותף באמצעות חברה חיצונית לניהול ועד בית שזה תחום עיסוקה, שיש לה ידע וניסיון רב בתחום ספציפי זה. חברה חיצונית תוכל להעניק לבניין את כל מעטפת התחזוקה השוטפת, ניקיון גינון, גביה וכל צורך אחר על פי אופיו של הבניין המגורים.

שיטת פעילות זו מתאימה לכל בניין שהוועד מתקשה לפעול באופן עצמאי לאור כל הבעיות שהוא נתקל בהן ולא מצליח למצוא פתרונות עבורם.

חברה חיצונית לניהול ועד בית

שיטת ההתנהלות לניהול ועד בית בקלינטון

בקלינטון מתייחסים לכל אחד מהבניינים כבן יחיד ומעניקים לו את מלוא תשומת הלב. מנהלי הצוותים בחברה בוחנים כל בניין ומטפלים באופן מסודר ועקבי בכל הנושאים הדורשים התייחסות וטיפול. כמובן שזה כולל גם את גביית כל הכספים, על מנת למנוע מצב שבו רוב הדיירים משלמים ודיירים נוספים לא משלמים וכך כולם נהנים מהיתרונות של בניין נקי ומתוחזק.

מה כולל ניהול ועד בית חיצוני?

טיפול בנושא הניקיון

ניקיון של חדרי המדרגות, המעליות, חדרי האשפה ורחבת החניה, מספר פעמים בשבוע על פי הצורך שנקבע מראש.

טיפול בנושא הגינון

גנן המגיע באופן קבוע, על פי לוח זמנים ידוע. הוא מטפל בכל צרכי הגינה כולל שתילת צמחיה חדשה, ניקיון כללי, דישון וכל צורך אחר הקיים בכל גינה.

תחזוקה ובטיחות

הקפדה על תחזוקה שוטפת ועל הבטיחות בבניין. חשמל, מעליות, אינסטלציה, גנרטור, משאבות, ריסוס עונתי וכל תחום אחר שיידרש.

גביית כספים

נציג של חברת קלינטון דואג לבצע את מלוא הגבייה מכל הדיירים, כולל גביה מהדיירים בדירות השכורות וסרבני התשלום.

דוחות מפורטים ושקופים

העברת דוח מפורט לכל דיירי הבניין על ההכנסות מתשלומי וועד הבית ועל ההוצאות השונות בכל רבעון או בכל שנה, על פי דרישת הדיירים.

למה לבחור בקלינטון לניהול ועד בית חיצוני?

בזכות המקצועיות, ההקפדה היתרה על כל פרט ופרט, ההקשבה לדיירים והעמידה בלוחות הזמנים – שמה של חברת קלינטון הולך לפניה!

הלקוחות מאד מרוצים מהשירות החדשני שפתר להם בעיות אקוטיות רבות בהתנהלות היום יומית ולכן מספרם של הלקוחות הקבועים והמרוצים של החברה הולך וגדל משנה לשנה.

אז מה איתכם? אתם מרוצים מהמצב היום?

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
לקוחות ממליצים

דירוג ממוצע: / 5.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן