ועד בית בבניין משותף

ועד בית בניין משותף

ועד הבית הוא אולי הגוף הניהולי היחיד שכולם מבינים עד כמה חשוב שהוא יפעל אבל אף אחד לא רוצה להיות חלק ממנו. האחריות, ההתעסקות עם השכנים, הזמן שזה שואב ביום יום, ניהול אספות הדיירים, ספיגת אש מכל הכיוונים – אף אחד לא באמת רוצה להיות חבר בגוף ועד בית בבניין משותף ובדיוק בגלל זה וועדי בתים רבים בוחרים באופציה של חברת ניהול במקום ועד בית.

הערך המיוחד של ניהול ועדי בתים מקצועי

ישנם בניינים משותפים בהם תמיד יימצאו שניים שלושה דיירים שיתנדבו לנהל את ועד הבית, אבל גם במקרים האלה עשוי הוועד לחוות תחלופה גבוהה, התנהלות לקויה ותסכול רב מכל מי שמעורב בעניין. מדוע זה כך? כי בניגוד לבתים פרטיים בהם בעל הבית הוא שמקבל את ההחלטות ואחראי על עצמו ועל ביתו במאה אחוז, בניהול של בתים משותפים לכל דייר יש כוח החלטה שווה, לכולם יש דעה ולכולם יש עמדה ותמיד יהיו כאלה שלא יהיו מרוצים. ועדי בתים משותפים המנוהלים על ידי חברת ניהול מקצועית וחיצונית, נהנים לא רק מאאוטסורסינג של צרות הניהול השוטף, אלא גם מההילה של גורם מקצועי חיצוני, נטול אינטרסים בתוך הבניין עצמו, שמקבל את ההחלטות על פי שיקולים מקצועיים בלבד, באופן שלא יכול לייצר תלונות אצל אף דייר.

כמה עולה חברת ניהול ועד בית?

מן הסתם, בבחירת חברת ניהול ועד בית מחיר הוא לבטח פרמטר שמשפיע גם על ההחלטה להיעזר בגורם מקצועי כזה מלכתחילה וגם על הבחירה של הגורם הספציפי שיקבל את המושכות לידיו. ובכן, בבחירת חברת ניהול ועד בית מחירים יכולים להשתנות בהתאם להיקף הניהול, לגודל הבניין, מספר הקומות, מספר יחידות הדיור, מספר הדיירים, היקף השטח המשותף המנוהל וכן הלאה. אבל במקרים בהם דיירי הבניין פשוט לא מצליחים לנהל את העניינים בעצמם, עלות חברת ניהול ועד בית הופכת להיות עניין שולי לחלוטין. העלויות של ניהול עצמאי לא נכון ומלא חיכוכים, יכולה להיות גבוהה יותר גם במישור הנפשי והחברתי אבל גם במישור הכלכלי. בהזמנת חברה מקצועית חיצונית כזאת, משלמים הדיירים דמי ניהול ועד בית שהם מעט מאוד יותר גבוהים מאשר ניהול עצמאי של המבנה, אך הערך שלהם גבוה פי כמה וכמה. במילים אחרות, תוספת העלות לכל דייר היא שולית מאוד, אך תוספת הערך לבניין כולו, לשקט הנפשי של הדיירים וליכולת לנהל את הבניין בצורה אפקטיבית, לשמור עליו מטופח ומעבר לכך, היא גדולה לאין שיעור.

חברת קלינטון היא חברת ניהול ועד בית חיצוני המספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. בהזמנת שירות ניהול ועד בית מחברת קלינטון תוכלו ליהנות מרמה גבוהה של ניהול ועד בית מחיר אטרקטיבי ותחרותי ששווה כל שקל ותחזוקה מקצועית של הבניין שלכם, החל מהריח הטוב שילווה אתכם תמיד בחדר המדרגות, דרך מערכות הבניין שיפעלו תמיד ללא תקלות וכלה בגינה המטופחת ובניהול פרויקטים חד פעמיים כמו איטום גג, תיקונים, שיפוץ לובי וכן הלאה. רוצים לשמוע עוד על שירותי הניהול של קלינטון? צרו אמנו קשר עוד היום בטלפון 03-5503851 ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ועניין.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן