חברת ניהול ועד בית

ניהול ועד הבית בבניין לא תמיד נעשה בצורה מקצועית, מבוקרת ואכפתית. לכן, בניינים רבים מחליטים להשתמש בשירותיה של חברת ניהול ועד בית חיצונית על מנת שניהול הבניין יתבצע בצורה עקבית מקצועית וחלקה. 

מה כולל שירות ניהול ועד בית? מהם היתרונות וכמה זה יעלה לכם? לפניכם המדריך המלא לבחירת חברת ניהול ועד בית בצורה הטובה ביותר.

✔️ חברת ניהול ועד בית מחירים מצויינים
✔️ הצעת מחיר חינם – ללא התחייבות
✔️ פעילות שקופה לכלל הדיירים

לקבלת הצעת מחיר חינם הרימו טלפון:

03-550-3851

אילו שירותים חברת ניהול ועד בית מספקת?

ניהול ועד בית איכותי הינו מפתח להתנהלות תקינה, טובה ונעימה בבניין המגורים. שימוש בחברת ניהול ועד בית חיצונית מעניק לבניין ניהול מקצועי ומנוסה ללא אינטרסים. 

  • ניהול כספי ועד הבית- גביית תשלום ועד בית מדיירי הבניין, בניית תקציב לניהול הבניין והתנהלות כספית אל מול ספקים ונותני שירות. העברת דוח הכנסות והוצאות לכל דיירי הבניין על התנהלות ועד הבית על פי דרישת הדיירים. 
  • ניקיון ותחזוקת הבניין- הקמת צוות ניקיון ואחזקה, שירותי גינון נדרשים ותחזוקה שוטפת של הבניין והאזורים הציבוריים. כמו כן,  החברה מספקת מעקב אחר תחזוקת הבניין אל מול הספקים השונים ומוודאת כי העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר.
  • טיפול משפטי בסרבני תשלום- במקרה הצורך, החברה תבצע את הטיפול המשפטי הנדרש בסרבני תשלום על מנת שהתנהלות הבניין תשמר נעימה, שוויונית וטובה. 
  •  טיפול בתקלות וליקויים- פתירת ליקויי בנייה במבנה, בדיקת חשבונות גבוהים ייתר על במידה וכדומה.
  • שירות ייחודי לכל בניין- לכל בניין צרכים ומאפיינים שונים. חברת הניהול יודעת לבצע התאמות ולפתור בעיות בהתאם לצורכי הבניין. 
חברת ניהול ועד בית

איך בוחרים חברה לניהול ועד בית?

כאשר אתם ניגשים לבחירת חברה לניהול ועד הבית בבניין שלכם, ישנם מספר פרמטרים שכדאי שתיקחו בחשבון.

ראשית, כאשר אתם בוחרים להעביר את מלאכת ניהול ועד הבית חשוב לבחור חברה הדוגלת בשקיפות והגינות ואתם מרגישים כי אתם יכולים לסמוך עליה. בעת שימוש בחברה חיצונית אתם למעשה מפקידים בידיה את כספיכם ואת עתיד הבניין שלכם ועל כן חשוב כי תבחרו בחברה המתנהלת בשקיפות והגינות מקסימליים. 

כמו כן, ודאו כי חברת הניהול מתאימה לסוג הבניין שלכם. חברת ניהול המנהלת בניינים קטנים ללא מעלית ומערכות מודרניות לא בטוח תנהל באופן מקצועי ומיטבי בניין רב קומות מודרני הכולל בתוכו מעליות, חניון תת קרקעי ומערכות אבטחה חדישות. בנוסף, בדקו מראש אחת לכמה זמן מתבצעות ביקורות למערכות הבניין ולתחזוקה הכוללת של מערכות כיבוי האש, פילטרים מזגנים וכו'. 

לבסוף, בחרו חברה אשר מספקת שירות הוגן לתקציב אותו החלטתם כי ביכולתכם להשקיע. בחרו חברה אשר אתם מרגישים כי היא יכולה להתאים את עצמה לדרישות הבניין, לצרכים שלכם ולתקציב שלכם. 

חברה לניהול ועד בית

יתרונות של חברת ניהול בית- למה צריך את זה?

בניין במגורים שלכם הוא הכנס היקר ביותר שלכם ולבחירת חברת ניהול מוצלחת תהיה השפעה ישירה על שווי הנכס ועל סביבת מגורים נעימה יותר. חברת ניהול ועד בית איכותית תאפשר לכם ליהנות מגביית כספים יעילה יותר, מעטפת משפטית בעת הצורך, אחזקה מבנה איכותית וטובה יותר וסביבת מגורים מטופחת, נקייה ונעימה יותר. 

לשימוש בחברה לניהול ועד בית חיצונית על פני בחירת ועד בית מתוך דיירי הבניין יש יתרונות רבים. בבניינים רבים ניהול ועד הבית מתחלף לעיתים תכופות בין דיירי הבניין כך שנוצרת חוסר עקביות רבה ושינויים תכופים הגורמים לפגיעה בתחזוקת הבניין ולבזבוז כספים גדול. 

כמו כן, כאשר ניהול הבניין נעשה על ידי דיירי הבניין לעיתים ייווצרו ויכוחים סביב התקציב ניהול הבניין. חברה חיצונית תדע לספק תשובות מנומקות המסבירות את התנהלות ועד הבית ותבצע את ניהול כספי ועד הבית באופן מקצועי ונטול אינטרסים. 

למעשה, שירותי ניהול יעניקו איכות חיים גבוהה יותר לכלל הדיירים, תשביח את ערך הכנס ותשמור על הבניין מתוחזק, נעים ומנוהל היטב.

ניהול ועד בית- כמה זה עולה?

מחיר ניהול ועדת בית על ידי חברה חיצונית הינו דינמי ומשתנה בהתאם לגודל הבניין ולמורכבות שלו. לרוב, מחיר השוק של חברות לניהול בניינים לבניין פשוט ללא מערכות מורכבות הינו 1.5 ש"ח למטר רבוע. ניהול ועד בית עבור בניין בעל מערכות מודרניות משוכללות הזקוקות לתחזוקה מורכבת יעלה עד ל-15 ש"ח למטר רבוע.

צרו קשר עם חברת ניהול ועד הבית להתאמת המחיר לצורכי הבניין שלכם!

כאמור, מחיר ניהול ועד בית על ידי חברת חיצונית הינו דינמי ותלוי בצרכים שיש לכל בניין. חברה מנוסה תדע להתאים תקציב הגון בהתאם לצורכי הבניין שלכם. לדוגמא, אם אין בבניין שלכם מעלית או כי הגינה שלכם דורשת תחזוקה מינימלית מחיר ניהול ועד הבית יהיה בהתאם.

מהם איזורי השירות שלנו?

אזורי השירות של קלינטון

ממליצים עלינו

חברת ניהול ועד בית הטובה ביותר- קלינטון כאן לשירותכם!

חברת קלינטון מתמחה בניהול ועד בית לבנייני מגורים ובעלת ניסיון עתיר שנים בתחום. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון שירותים אשר מהם ניתן לבנות תוכנית ייחודית בהתאמה אישית בהתאם לצורכי הבניין ולבקשות הדיירים. 

ניהול כספי ועד הבית, השוואת מחירים ותקשורת מול ספקים, ניהול העובדים בבניין ואחזקה שוטפת, ביקורות למערכות הבניין ועוד מגוון רחב של שירותים הם רק חלק משירותי ניהול ועד הבית אשר אנו מספקים ללקוחותינו.  

אנו גאים להעניק יחס אישי לכלל לקוחותינו ויודעים להעניק פתרונות גם לבעיות המורכבות ביותר תוך זמינות מרבית.  

מחפשים חברה מקצועית לניהול ועד הבית בבניין שלכם? פנו אלינו!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן