ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום עיסוק הדורש אחריות רבה תוך טיפול בהרבה מאד נושאים שכולם חשובים ותקינותם מאפשרת עבודה שוטפת של הדיירים במבנים.

ניהול ואחזקת מבני ציבור

ניהול ואחזקת מבנים ציבוריים הכוללים משרדי ממשלה, מבני רשויות מקומיות, מתנסים, אולמות ספורט, מוסדות חינוך וכו' – מחייבת לעמוד בדרישות, על פי ההסכם שנחתם בין הגוף הציבורי לחברת קלינטון, בכל הקשור לאופן ההתנהלות והאחזקה במבנה הציבורי.

  • עמידה בתנאי מכרז והגשת הצעה אטרקטיבית
  • כח אדם איכותי, מקצועי, שירותי ואמין. לרוב מדובר בצעירים יוצאי צבא.
  • שמירה ואבטחה בכל הכניסות והיציאות של המבנה וסיורים סביב המבנה על פי לוח זמנים שנקבע מראש.
  • ניקיון סביב השעון של כל המשרדים, חדרי השירותים, לובי וכל צורך בניקיון במיקומים נוספים.
  • אחזקה שוטפת של כל הציוד הטכני, טיפול מונע וטיפול נקודתי בכל תקלה שמתגלה.
  • ניהול מקיף של החניון הכולל ניקיון בכל שטחו, צפייה ממצלמות האבטחה על הנעשה בו, בדיקת תקינותם של המחסומים ובקרה שוטפת על הליך הגביה הממוחשב בגין החניה.

ניהול ואחזקת מבני משרדים ביד רמה

במבנים הכוללים עסקים שונים כמו מרפאות, חנויות, משרדים שונים מפעלים קטנים, בתי קפה ועוד. חברת הניהול גובה דמי ניהול מכל דייר על פי העלות החודשית לכל מ"ר, שתואמה אתו בהסכם בין הצדדים.

גבית מלוא הכספים מאפשרת להנהלה לבצע את כל המשימות השונות על פי תקציב שנקבע מראש לכל תחום כולל בעיות אקוטיות שצצות מעת לעת ויש לטפל בהם באופן מידי כמו לדוגמה מעלית שאינה פועלת עקב תקלה במנוע שיש לתקנו, או צנרת שהתפוצצה ויש להתקין צנרת חדשה.

ניהול מבני מגורים

ניהול ואחזקת מבנים פרטיים הכוללים דירות מגורים מועטות או רבות מצריך טיפול בכל המערכות הפועלות בו, כדי לשמור על שגרת החיים במבנה.

חברת קלינטון דואגת לבצע במבנה את כל עבודות האחזקה הכוללות גינון, ניקיון, איטום, אינסטלציה חשמל, מעליות, חניה, בריכות מים, בריכות שחייה, מערכות סולאריות, מקלטים וכל צורך נוסף.

החברה אחראית גם על כל נושא גבית התשלומים החודשיים מכל דיירי הבניין ודואגת לכך שהמעטפת הכספית תכסה את כל ההוצאות השוטפות של הבניין.

קלינטון – חברה ששמה הולך לפניה

הידע והניסיון הרב שרכשה החברה בשנות פעילותה מאפשרים לה לנהל ולתחזק מבני מגורים ברמה גבוהה מאד, תוך הקפדה על כל פרט ופרט וביצוע טיפול מהיר בכל תקלה המצריכה הגעה של איש מקצוע.

לתיאום פגישה צור קשר

דילוג לתוכן