ניהול בתים משותפים

ניהול בתים משותפים

כל מה שצריך לדעת על ניהול בתים משותפים

יש יתרונות וחסרונות במגורים בבניין משותף. מצד אחד, אם נתקעת בלי כוס סוכר לעוגה שאתה בדיוק מכין- תמיד יהיה ממי לבקש. מצד שני, אין דבר מעצבן יותר משכן שיצא עם שקית זבל מטפטפת ומשאיר אחריו את חדר המדרגות מטונף. דינמיקה בין שכנים יכולה להיות מורכבת ולא תמיד נוח להעיר ולהגיד, וגם כשיש ראש ועד בית מתפקד- זאת לא העבודה היחידה שלו, ועל כן הוא לא יכול להקדיש את כל כולו לתחזוקת הבניין. במקרים כאלה, בחירה בחברת של ניהול בתים משותפים יכולה להוות פתרון מצוין. אז מהן אותן החברות שמיועדות לצורך ניהול בתים ומדוע כדאי לבחור בהן?

מה עושה חברה לניהול בתים?

חברה שמטרתה ניהול ועדי בתים למעשה לוקחת על עצמה את האחריות לניהול הבניין על כל המשתמע מכך. קודם כל, היא אחראית על בחירת אנשי מקצוע לתחזוק הבניין. היא תמנה מנקה שאחראי לניקיון חדר המדרגות והכניסה, גנן במידה ויש גינה עם צמחים ששייכת לבניין ואיש תחזוקה לטיפול בבעיות שוטפות, כגון נורות חשמל שלא עובדות או קודן כניסה תקול. החברה גם תהיה אחראית לגבייה של כספי ועד הבית לתחזוק השוטף של הבניין, כך שכל העניין הכלכלי יהיה מסודר ומתועד. בנוסף לכל אלה, חברה שאחראית על ניהול בית משותף תטפל גם בבעיות נקודתיות, כמו אופניים שחוסמים את הכניסה וכדומה. החברה תדאג לכך שהבניין שלכם יהיה נוח ונעים למחייה שלכם, של הדיירים ושל השכנים.

מהם היתרונות של מינוי חברת ניהול?

יתרון משמעותי הוא שחברה לניהול בניינים תוכל להוריד מכם את העול הכרוך בניהול הבניין בעצמכם. החברה תבצע הכל במקצועיות רבה ותוכלו להיות בטוחים שהכל מתנהל כמו שצריך. מאחר וחברות כאלה עובדות עם אנשי מקצוע קבועים בתחום הניקיון והאחזקה, במקום שאתם בעצמכם תחפשו מנקים וגננים ואנשי מקצוע נוספים, החברה תספק לכם אנשי מקצוע שהיא כבר עבדה איתם בעבר ושניתן לסמוך עליהם. בנוסף, בבתים רבים יש תחלופת דיירים גבוהה, ומינוי חברה חיצונית לניהול הבניין יכולה להקל על התקשורת עם דיירי הבניין.

מדוע כדאי לבחור בקלינטון- ניהול ואחזקות?

כשאתם בוחרים חברה לניהול הבתים והנכסים שלכם, כדאי לכם לבחור בחברה המקצועית ביותר. אצלנו בקלינטון צברנו ניסיון רב לאורך השנים בסוגים שונים של נכסים, גדולים וקטנים כאחד. יתרון גדול של חברת קלינטון היא שמדובר בחברת בוטיק שמעניקה שירות ויחס אישי לכל בניין. אנו עובדים עם ספקים קבועים ואמינים שנבדקו בקפידה וזאת כדי לשמור על רמת איכות חיים גבוהה בבניינים שאנחנו מנהלים. ניקיון בשבילנו הוא ערך עליון- כך שתוכלו להסיר דאגה מליבכם.

במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על השירותים שאנו מעניקים, צרו קשר דרך אתר האינטרנט או בטלפון שמספרו 03-5503851 ואנו נחזור אליכם בהקדם!

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

לתיאום פגישה צור קשר

דילוג לתוכן