חברת ניהול בניינים

חברת קלינטון ניהול ואחזקה הינה חברה מובילה בתחום ניהול בניינים. אנחנו דואגים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר הדרוש בהתאם לבניין שלכם. אנחנו בקלינטון מציעים את המענה האמין והמקצועי ביותר בתחום ניהול בניינים.

✔️ חברת ניהול בניינים במחירים מצויינים!

✔️ חברה המנוהלת על ידי מקצוענים

✔️ מביאים לשולחן יכולות מכל תחומי התחזוקה, הניהול בניין והרגולציה

✔️ להצעת מחיר משתלמת התקשרו עכשיו 03-5503851

חברת ניהול בניין

המילה "ניהול" מתייחסת בתודעה של כולנו לתחום העסקי והתעסוקתי. אך ניהול בניינים זהו עסק לא פחות מורכב ומקצועי, הדורש משאבים, כוח אדם, יכולות ארגוניות ועוד. כמו כן, לאור הבנייה הפעילה של מבנים רבי קומות יוקרתיים ומושקעים בשנים האחרונות יוצרת אינספור משימות, משום שככל שהבניין מורכב יותר, כך התפעול שלו כולל יותר משימות קטנות. נראה שעבודת ניהול ועד הבית מעולם לא הייתה מורכבת יותר.

שירותי ניהול בניינים מקצועיים

לאור כל המתואר לעיל, על מנת לתחזק את הבניין בצורה תקינה ואיכותית, חשוב מאוד למצוא את ההתנהלות המתאימה ואת הדרך המקצועית לניהול הבניין ברמה קבועה ויומיומית באופן כזה שלא תתיש את האדם שלקח על עצמו את האחריות הזאת.

יתר על כן, פעמים רבות אין קופצים על המציאה הזאת, בגלל שכולם יודעים שמדובר במשימות הדורשות המון זמן, שיחות טלפון וגם הנכונות להיות הגורם האחראי  (כלומר לקבל את כל התלונות).

כך, הדרך הפשוטה ביותר כיום לדאוג לכך שהבניין יראה וירגיש כמו מקום מטופח, איכותי ונעים לכל בואיו היא להזמין שירות ניהול בניינים מחברה מקצועית שתיקח על עצמה את כלל האחריות הכבדה הזאת.

חברת קלינטון ניהול ואחזקת בניינים היא בדיוק גורם זה, המאפשר לבצע את כל העבודות האלה בהצלחה ובקלות.

חברת ניהול בניינים במרכז

אז כיצד לבחור חברת ניהול בניינים?

להלן 4 גורמים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת חברת ניהול בניינים:

  1. המוניטין של החברה – דברו עם אנשים שהעסיקו אותם בעבר וראו מה יש להם לומר על הניסיון שלהם עם אותה חברה.

  2. הידע והניסיון של הצוות – בחברת ניהול בניינים טובה יהיו עובדים בעלי ידע הבקיאים במקצועם.

  3. אזור השירות – העדיפו חברת ניהול בניין שפועלת כבר בשכונה, כשלחברה יש כבר איש תחזוקה שמסתובב במקום השירות עשוי להיות יעיל יותר.

  4. שקיפות ואמינות – חשוב לבדוק שהחברה פועלת בשקיפות מלאה.

מהם אזורי השירות שלנו?

אנחנו נותנים שירות לכל אזור המרכז. החל מתל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, ראשון לציון ועוד אזורים רבים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולבדוק האם אנחנו מגיעים גם אליכם.

אזורי השירות של קלינטון ניהול בניינים

מדוע לבחור בקלינטון לניהול ואחזקת בניינים?

חברת ניהול בניין איכותית מתאפיינת קודם כל בתחושת אחריות גבוהה ביותר כלפי כל אחד מהלקוחות, כלומר – כל דייר ודייר בבניין שעל ניהולו ממונה החברה.

הדבר כולל מתן מענה מלא בשעות הפעילות וכן עבודה במתכונת מקרה חירום במידת הצורך. העבודה של קלינטון ניהול ואחזקת בניינים נעשית בצורה שתבטיח לכל דייר תחושת בטיחות ותענוג אמיתי בכל פעם שהם נכנסים לבניין שלהם ויכולים להעריך את העבודה הנהדרת הנעשית על ידי חברת התחזוקה.

הדבר כולל לא רק תפעול פרקטי, אלא גם הענקת מראה מכובד ונעים לבניין כולו. המומחים השונים הפועלים במסגרת החברה, וכן המומחים הנוספים ששירותיהם נשכרים במידת הצורך – כל אלה דואגים לכך שהבניין ינוהל לשביעות רצונם המלאה של הדיירים, בטוב טעם, ביחס אישי והתאמה מושלמת לכל צרכי הלקוח.

מה עושים אם המנקה לא טוב?

במידה והניקיון לא עומד בציפיות הדיירים והמנקה לא נשמע להוראות המופיעות במפרט הניקיון השבועי
יבוצע תיאום ציפיות מחדש עם המנקה, ולאחר מכן בוחנים את החלפת המנקה.

אם יש פיצוץ צנרת ואין כסף בקופה מה עושים?

לקוחותינו מוקפים ברשת ביטחון אם יש אירוע הדורש הוצאה כספית מיידית חברתנו תטפל באירוע ובמקביל תפעל לגבייה מיוחדת מבעלי הדירות מבלי לעכב את ביצוע העבודה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
לקוחות ממליצים

דירוג ממוצע: / 5.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן