חברת אחזקה לבניין

חברת אחזקה לבניין

בין אם אתם מתגוררים בבניין ישן או חדש, אתם ודאי מכירים בצורך להקפיד על תחזוקה ברמה גבוהה בבניין. צורך זה, מוביל יותר ויותר בניינים לבחור להשתמש בשירותים מקצועיים של חברת אחזקה לבניין ובכך להיות בטוחים כי הבניין יישאר מתוחזק, בטוח ונקי באופן שוטף.

מהי חברת אחזקה לבניין ולמה צריך אותה?

בכל בניין, אך בעיקר בבניינים חדישים ומודרניים אחזקת מבנים דורשת טיפול מסור ומקצועי. חברת אחזקה מטפלת במכלול הנושאים הקשורים לתחזוקת הבניין כאשר לכל אחד מהם יש חשיבות מכרעת לתחזוקת הבניין ולרווחת הדיירים והאורחים בו.

תחזוקת מערכות

בכל מבנה ישנם מספר מערכות הדורשות ידע טכני מקצועי לתחזוקה איכותית. אנשי חברת התחזוקה בעלי ניסיון במערכות אלה ויודעים לתחזק אותם באופן שוטף או להזמין בעל מקצוע מומחה בעת תקלה. מערכות אלה כמו מערכות האבטחה, מערכות כיבוי האש והמעליות הינן חשובות ביותר לבטיחות ורווחת התושבים ועל כן חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת (כמו כן, החברה דואגת כי אחת לכמה חודשים יגיע מהנדס מומחה לבדיקת תקינות המעליות בבניין).

ניקיון המבנה

כמו כן, חברת האחזקה מטפלת בכל מה שקשור לניקיון המבנה. צוות העובדים של החברה מבצע את עבודות הניקיון השוטפות בבניין (ניקיון השטחים הציבוריים, המעליות, חדרי המדרגות, החלונות וכו') על פי תוכנית עבודה ובתדירות עליה סוכם אל מול ועד הבניין. אחת לכמה חודשים או במקרה הצורך, החברה תבצע פעולות ניקיון מורכבות יותר כגון פוליש לרצפות.

תחזוקת הגינה

בהרבה מבנים ישנה גינה הדורשת טיפול ותחזוקה. בהתאם לתדירות שסוכמה עם חברת האחזקה, גנן מטעמה יגיע לטפל ולתחזק את הגינה על כל הנדרש לכך. שירות זה כולל בין היתר את ניקיון הגינה, הוצאת פרחים נבולים, ניקוש עשבים שוטים, דישון והשקיה, שתילת שתילים חדשים וכל צורך נוסף.

מה היתרונות של חברת אחזקה לבניין?

ישנם יתרונות רבים לשימוש בחברת אחזקה חיצונית לבניין ועל כן, אין זה מפתיע כי שירות זה הפך לפופולארי ביותר בשנים האחרונות.

תקשורת מול מקור אחדחברת התחזוקה הינה אחראית לתחזוקה הכוללת בבניין ולתקשורת אל מול כל בעלי המקצוע השונים הנדרשים לכך. דבר זה מאפשר לכם תקשורת קלה ונוחה אל מול חברת האחזקה בכל נושא ובעיה ללא צורך בפניה למספר בעלי מקצוע שונים.
זמינות מרביתחברת אחזקה לבניין מספקת זמינות מרבית לפתרון בעיה או תקלה בכל נושא שהוא. נתקלתם בתקלה בחשמל באמצע הלילה? התפוצץ צינור במערכת האינסטלציה? חברת האחזקה תטפל בנושא במהירות.
איכות חיים גבוהה יותרבניין המגורים שלכם הוא למעשה הנכס החשוב והיקר ביותר שלכם ועל כן יש לשמור עליו ולתחזק אותו בצורה המיטבית. חברת האחזקה תשמור על ערך הנכס, תחסוך לכם זמן וכאב ראש ותעניק לכם איכות חיים גבוהה יותר.

למה חברת אחזקה לבניין צריכה לדאוג?

חברת אחזקה לבניין צריכה לדאוג לכל הפרמטרים שיאפשרו לכם ליהנות מהנכס, יאפשרו לכם להשתמש בו בצורה נוחה ובטיחותית, וכמובן גם יעזרו לכם לשמר את הבית, לדאוג לרווחת הדיירים בו ואף להשביח אותו במרוצת השנים.

חברת אחזקה לבניין חיונית במיוחד במקרים של רבי קומות או בניינים בהם נדרשת עבודת ניקיון ותחזוקה שוטפת.

חברת אחזקת בניינים

מדוע כל כך חשוב לעבוד מול חברות מנוסות בתחום?

אחד היתרונות הבולטים ביותר בעבודה מול חברה מנוסה לניהול ואחזקה לבניין, קשורה לכך שלחברה שכזו יש ניסיון רב ולכן היא בקשר רציף עם חברות שונות ומקצועיות שמעניקות שירותים חשובים לאחזקת בניינים.

כדי שבניין יתפקד כהלכה, ישנם מספר נושאים שחייבים להיות מטופלים על ידי גורמים מוסמכים בלבד, בין היתר מדובר בטיפול ואחזקה של מעליות, חשמל, מים, גז ועוד. בעניין זה אסור להתפשר וחשוב לעבוד אך ורק מול גורמים בעלי ניסיון ואישורים, איש איש בתחומו.

גם נושאים הקשורים לניקיון, היגיינה ואסתטיקה, הם בעלי חשיבות עצומה ולכן, חברת אחזקה לבניין יכולה להתאים לכם מעטפת אישית, שתעניק לכם איכות חיים מצוינת.

מה העלות של חברה מקצועית ומנוסה?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה אחזקת בניין, כדאי שתיקחו בחשבון כמה פרמטרים המשפיעים על העלות.  גודל הבניין ומספר הדיירים שבו ישפיעו באופן ישיר על המחיר ועל הדרישות של חברות אחזקה בתחום.

חברות אחזקה לבניין מציעות לרוב מספר שירותים ובהם אחזקה חלקית, אחזקה מלאה, שירותי ניקיון ותחזוקה.

חברת אחזקות מקצועית תדע ודאי לייעץ לכם ולסייע בבחירת שירות מתאים בהתאם לדרישות ולתקציב שלכם. פרמטרים אלו יסייעו לכם לבחור את החברה מתאימה.

לצפייה במחירון אחזקת מבנים – לחצו כאן.

איך לבחור חברת אחזקה לבניין? הכירו את 4 הפרמטרים!

בעת בחירתכם בחברת אחזקה לבניין, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים:

  1. בחרו חברה אשר תדע לספק לכם את השירותים הרצויים עבורכם ולהתאים את עצמה לצורכי הבניין. כל בניין שונה מאחר ועל כן אחזקת הבניין צריכה להיות מותאמת לבניין ולמערכות הקיימות בו. הרי אין טעם לפנות לחברה שאין לה ניסיון בתפעול מעליות אם יש בבניין שלכם מעלית.

  2. בחרו חברה הפועלת בשקיפות, באמניות ובעלת המלצות מלקוחות שונים.

  3. בדקו את רמת הזמינות ושירות הלקוחות של החברה. לא תרצו להיתקע באמת הלילה עם פיצוץ צינור או בעיית חשמל ולחכות זמן רב למענה מהחברה.

  4. לבסוף, כמו כל דבר בחיים, חשוב לפנות לחברה המציעה שירותים איכותיים במחירים הוגנים. מצאו את האיזון בין חברה מנוסה, מומלצת ומקצועית מצד אחד לחברה המציעה מחירים הוגנים לשירותים אותה היא מספקת.

קלינטון – הבחירה הנכונה בשבילך!

אנחנו בקלינטון מתמחים בניהול ואחזקה לבניין. אנחנו מחזיקים בניסיון רב בתחום כבר לאורך שנים ונהנים מהמלצות רבות משלל לקוחותינו.

אנו מעניקים ללקוחותיו מגוון שירותים איכותיים ומספקים תוכנית עבודה מותאמת לכל בניין ובניין במחיר הגון ומשתלם. החברה מספקת שירות לקוחות בזמינות מרבית ויודעת להעניק פתרונות חירום גם לבעיות המורכבות ביותר.

מחפשים חברת אחזקה לבניין? פנו אלינו לעוד פרטים בנושא!

דירוג ממוצע: / 5.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן