אחזקת בתים משותפים

אחזקת בתים משותפים

אחזקת בתים משותפים- הפתרון האולטימטיבי בשבילכם

נמאס לכם שחברת הניקיון לא עושה את העבודה כמו שצריך? כבר לא נעים להזכיר לוועד הבית להחליף את הנורות בכניסה לבניין? לא חבל לכם שהכניסה לבניין נראית מוזנחת?

בעיות אלו צפות ועולות כחלק משגרת החיים בבניין. מגורים בבניין משמעותם שטחים ציבוריים משותפים רבים, שיש צורך לדאוג להם. אולם כאן הבעיה- מי יהיה אחראי להם?

בדרך כלל, מה שקורה הוא שנבחר ועד בית מקרב הדיירים שבסמכותו לדאוג לתיקונים, תאורה, ניקיון, גננות וכל מה שקשור לשטחים הציבוריים. ועד הבית לרוב אינו נלהב לעשות את העבודה המייגעת הזו ולכן פעמים רבות התפעול נעשה באופן מינימלי ולא לספק.

איך אפשר להימנע מכך? למזלנו, ישנן חברות ניהול ועדי בתים, המציעות שירותי ניהול ועד בית ובכך פוטרות את הדיירים מעבודה זו.

למה כדאי להשתמש בשירותי חברת אחזקת בתים?

חברות אחזקת בתים משותפים מציעות מספר שירותים שעולים באיכותם על אלו שוועד בית המורכב מדיירי הבניין יכול לספק, כמו:

  • שירותי בעלי מקצוע: במידה וקורית תקלה שצריך לתקן ויש צורך בחיפוש חשמלאי או אינסטלטור מומחה, או במתן שירותי ניקיון מקצועיים ואף שירותי גינון- החברה מחזיקה בעלי מקצוע רבים תחתיה ולכן היא יכולה לספק שירות מקצועי וטוב שמהימנותו מוכחת
  • ראש שקט: דיירי הבניין יודעים שהם משלמים כסף לחברה תמורת השירותים שהיא מציעה ולכן יש לה אינטרס לדאוג לכל השירותים הציבוריים באופן טוב ויעיל והם יכולים להיות בראש שקט ורגוע לגבי תפעול הבניין.
  • פחות מתיחות בין הדיירים: אין דייר אחד שאחראי על כל העבודה ואין דייר שאליו באים בתלונות. בנוסף, אין תחלופה בין הדיירים בוועד ואין ביקורת בין ועד יוצא לוועד נכנס. כאשר הוועד הוא חיצוני נחסכות מריבות ומתיחויות בין הדיירים והאווירה בין הדיירים יותר נעימה.

מה כדאי לקחת בחשבון כאשר מעוניינים להיעזר בחברת ניהול בית משותף?

כאשר מעוניינים להיעזר בשירותי חברת אחזקה לבתים משותפים כדאי לחשוב על ההיבטים הבאים:

  • מיקום: לא כל חברה, איכותית ככל שתהא, מספקת שירותי ועד בית בכל עיר. חשוב לוודא שאתם מתעניינים בחברות שמציעות שירות באזור המגורים שלכם
  • תקציב: מהו גובה הסכום שהדיירים מוכנים לשלם לחברה חיצונית, ומה יכול להיכנס בטווח המחירים האלה. כדאי גם לחשוב האם שווה להשקיע סכום מעט יותר גבוה ולקבל שירותים נוספים שהחברה תציע.
  • צורך: האם החברה מציעה שירותים שמתאימים לבניין שלכם? שירותי ועד בית למגדל עם עשרות דירות לא יהיה זהה לכזה שמתאים לבניין קטן ויש לשים לב שמשלמים בהתאם ועל תכולות רלוונטיות.

חברת אחזקת בתים משותפים

חברת קלינטון ניהול ואחזקות היא חברה המתמקדת בעיקר בתל אביב והמרכז ולה וותק רב בניהול ועדי בתים ותחזוקת בניינים. החברה מציעה שירותי ניהול גם למגדלי פאר וגם לבניינים קטנים. לחברה אלפי לקוחות מרוצים הנשארים אצלה שנים רבות ולא מסוגלים לדמיין את עצמם חוזרים אחורה ומתעסקים בניהול השוטף בעצמם.

מוזמנים ליצור קשר דרך אתר האינטרנט או בטל' 03-5503851 ואנו נחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן