אחזקת בניינים משותפים

חברת אחזקה לבניינים

חובת קריאה לכל מי שמתעניין בחברה המתמחה באחזקת בניינים משותפים

בימינו, כל אחד וכל אחת מאתנו עמוסים בשגרת היום שלנו עם עבודה ותעסוקה בלתי פוסקת. על כן, משימות כמו ניהול אחזקת בית משותף בה אנו מתגוררים יכולים להיות מטלה מעיקה ומעצבנת. יחד עם זאת, כאשר מדובר בסוגיה כמו אחזקת בניין משותף הכולל מספר רב של דיירים ודירות וצורך באחזקה של מערכות מתקדמות רבות, יש צורך בגורם חיצוני לביצוע משימה זו. אז אם יצא לכם להתעניין בנושא אחזקת מבנים ומחירים של שירות זה, אנחנו פה על מנת לעשות לכם סדר בין כל מה שאתם חייבים לדעת בנושא זה.

בבחירת החברה חשוב לוודא שני דברים הכרחיים: וותק וניסיון

קודם כל, בבואכם לבחור חברת אחזקת מבנים, חשוב לבחור בחברה שמתמצאת ומכירה את בניין המגורים בו אתם מתגוררים. לא משנה אם הבניין בו אתם גרים הוא בניין מגורים ישן או מבנה מגורים חדש בעל עשרות קומות, הכרחי שהחברה מולה תעבדו תכיר אותו בצורה טובה מאוד. לפיכך, על מנת שאחזקת הבניין שלכם תבוצע בצורה מיטבית, מומלץ לפנות לחברת אחזקת מבנים בעלת ניסיון וותק בעבודה בתחום זה. הניסיון והוותק בתחום מתבטאים ביכולת של החברה לספק ללקוחותיה מענה מהיר לתקלות במערכות הבניין וזאת לצד שירות אנושי רגיש ואדיב. בנוסף לאלה, חברות בעלות ניסיון וותק מכירות טוב את העיר בה אתם מתגוררים והיכרות זו מאפשרת פנייה ישירה לגורמי המקצוע ברשות המקומית והיכרות עם בעלי מקצוע מומלצים לשם אחזקת הבניין.

מה נכלל תחת שירותי אחזקת המבנה המשותף

תחת שירותי אחזקת המבנה המשותף נכללים מגוון השירותים להם אתם זקוקים בבניין שלכם. ראשית, החברה תוכל לבצע עבורכם את גביית תשלומי וועד הבית מכלל דיירי הבניין, כולל דירות שכורות ומסרבי תשלום, לשם ביצוע עבודות האחזקה במבנה. לצד זאת, נכללים שירותי ניקיון של כלל חלקי הבניין, מחדר המדרגות והמעליות, דרך חדר האשפה וכלה באזור החנייה. בנוסף, חברת האחזקה תדאג לנושא הגינון ותטפח את הגינה שבבניין שלכם בעזרת ניקיון, דישון ושתילה של צמחיה חדשה. כמובן שגם פעילות תחזוקה רציפה ושוטפת של מערכות הבניין נכללת תחת אחריות חברת האחזקה והחברה תעביר לכלל הדיירים דו"ח רבעוני או שנתי המפרט את כלל הוצאותיה השונות.

אם אני מעוניין בשירותי חברת אחזקה, למי כדאי לפנות ?

אם אתם גרים בבניין מגורים באזור המרכז, חברת קלינטון ניהול ואחזקת מבנים היא הכתובת המתאימה לכם. לחברת קלינטון ניהול ואחזקת מבנים ישנו ניסיון עשיר בתחום אחזקת מבנים משותפים ושירותיה מסופקים ללקוחות מרוצים רבים ברחבי מרכז הארץ. שירותי האחזקה של החברה מתאימים לצרכי הבניין באופן מותאם וזאת נוכח מספר הדירות ואופי המבנה. לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ ובחינת עלויות שירותי האחזקה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה בטלפון 03-5503851 או דרך אתר האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן