מחירון חברות ניהול ואחזקה

תשלומים חודשיים: תשלום עבור נקיון 35-45 ש"חמחיר עבור שעה תשלום עבור אב בית 40-55 ש"חמחיר עבור שעה שירותי ניהול (לחברת הניהול) 45-55 ש"חהמחיר מתייחס לדירה ממוצעת חשוב להדגיש שהמחירים משתנים

קרא עוד »

ניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום עיסוק הדורש אחריות רבה תוך טיפול בהרבה מאד נושאים שכולם חשובים ותקינותם מאפשרת עבודה שוטפת של הדיירים במבנים. ניהול ואחזקת מבני ציבור ניהול ואחזקת מבנים ציבוריים הכוללים

קרא עוד »

לתיאום פגישה צור קשר

ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב

בבואכם לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב חשוב לתת עדיפות לחברה מנוסה ומומלצת המכירה היטב את העיר, את המבנים השונים שיש בה, את דרישות העירייה וכדומה, ושיש לה המלצות מלקוחות לגבי איכות השירות שהיא מספקת.

על התנאים האלו עונה חברת הבוטיק קלינטון המחזיקה בניסיון רב שנים בכל הקשור לניהול ואחזקת מבנים תל אביב ושיש מאחוריה שורה ארוכה של לקוחות ממליצים. החברה מכירה היטב את העיר תל אביב על סוגי המבנים שיש בה, החל מבניינים עתיקים ביפו, לבתי מגורים מימי הבאוהאוס ועד למבני ומגדלי מגורים חדישים ומרובי דיירים. בנוסף, החברה מכירה היטב את הרשויות והמערכות הציבוריות הפועלות בעיר על  דרישותיהן השונות, ויודעת כיצד להתנהל ביעילות מולן. זאת לצד רשימה ארוכה של בעלי מקצוע מיומנים ומומלצים בעיר המספקים לחברה כל שירות תחזוקת מבנים נדרש.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב

ניהול מבנה זה עניין לא פשוט ועל כך יכול להעיד כל חבר בכל ועד בית של כל בניין. במבנים מעוטי דירות ודיירים זה עוד מתנהל בצורה טובה גם כשהניהול נמצא בידיו של אדם פרטי, אחד הדיירים וגם זה בתנאי שאין בבניין דיירים "קשים". במבנים מרובי דירות, רבי קומות ומגדלי מגורים משימת הניהול כבר הופכת לבלתי נסבלת ובמקרים רבים זה גם מגיע למקומות מאוד לא טובים בין הדיירים, עוד מעבר לפגיעה באיכות החיים של כלל הדיירים. בעיר שבה הולכים ומתרבים מגדלי המגורים ורבי הקומות, בכל מה שקשור לתחום של ניהול ואחזקת מבנים תל אביב הופכת למעצמה, שזקוקה וגם יודעת להציע מגוון רחב של אפשרויות.

 

מה כוללים שירותי ניהול ואחזקת מבנים?

כאמור, בכל מה שקשור לשירותי חברות ניהול ואחזקה תל אביב יודעת להציע מגוון רחב של אפשרויות והתחרות הזאת היא מאוד בריאה גם לרמת הביצועים וגם לרמת המחירים שמציעות אותן חברות. במסגרת שירותי ניהול ואחזקת מבנים מבוצעות כל הפעולות הנדרשות על מנת לנהל את המבנה מא' ועד ת' ובכלל זה ניקיון שוטף, טיפול שוטף בגינה ובמרחב החוץ של המבנה ותחזוקה שוטפת של חשמל, נורות, מתגים, אינטרקום, מעלית, הסקה מרכזית ומערכות נוספות במבנה. שירותים אלה כוללים גם תיקון וטיפול בכל מערכות המבנה, החל ממערכות האיטום, הביוב והמים, דרך מערכות הגז וכלה במערכות החשמל, ההסקה, המיזוג וכן הלאה. חברות ניהול ואחזקה תל אביב מתמחות גם בניהול "משברים" במבני מגורים ובכלל זה ניהול ישיבות הוועד, מתן סיוע בהתמודדות מול דיירים סרבנים וקידום האינטרסים של דיירי המבנה בהתאם לרוב הקיים בין הדיירים.

 

האם חייבים לשכור את החברה לכל השירותים הללו?

התשובה היא בהחלט לא. כאמור, בתחום של ניהול ואחזקת מבנים תל אביב יודעת להציע סל שלם של אפשרויות ובסל הזה אפשר למצוא תמהילים שונים של שירותי ניהול המוצעים על ידי אותן חברות. אם תבחרו לשכור חברת ניהול כזאת לצורך ניקיון שוטף וטיפול שוטף בחשמל, בגינה ובמעלית הבניין ותו לא, זה לגמרי אפשרי. יחד עם זאת, את הערך המרכזי שיודעת חברת ניהול כזאת להציע תוכלו למצות בדרך כלל רק במסגרת החבילה הכוללת, שמביאה לידי ביטוי את כלל היכולות של החברה וכפי שאמרנו קודם לכן, במבנים גדולים ומרובי דיירים זה גם נדרש.

חברת קלינטון ניהול ועד בית ותחזוקת בניינים היא חברת ניהול בוטיק, המציעה שירותי ניהול ותחזוקה כוללים למגדלי מגורים, בניינים רבי קומות ובניינים קטנים כאחד. החברה מנוהלת על ידי צוות מקצוענים, המביאים אל השולחן יכולות מכל תחומי התחזוקה, הניהול, הבניין והרגולציה, הכל כדי להבטיח לכם הלקוחות, איכות חיים מקסימלית בביתכם. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום בטלפון 03-5503851 ונשמח לעמוד לרשותכם.

ניהול ואחזקת מבנים תל אביב